Штормове (метео) попередження.

В другій половині дня 13 грудня та протягом ночі і ранку 14 грудня по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця.  (НМЯ1) 1-й рівень небезпечності, жовтий.

ФАО проведе Школу фермера щодо кращих агролісомеліоративних практик

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про проведення третього тренінгу Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг». Захід присвячений представленню та вивченню кращих агролісомеліоративних практик та шляхів підвищення економічної ефективності полезахисних лісових смуг.

Особливості виплати заробітної плати особі, яка знаходиться на самоізоляції

Самоізоляція – перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або поширення нею інфекційної хвороби, у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі зобов’язання особи (Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб»).

Вигравай 1000 гривень або теплі подарунки

Новорічно-різдвяні свята вже близько, тому ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» радий оголосити про початок акції, учасники якої можуть отримати подарунки до свят.

Навчання старост Переріслянської ТГ

Сьогодні, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Переріслянської сільської ради ОТГ, проводилися навчання для новопризначених старост сіл Переріслянської територіальної громади.

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 08 грудня по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с (НМЯ1) 1-й рівень небезпечності, жовтий.

Сплата аліментів під час карантину

Відповідно до  Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття, а саме до 18 років.

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 07 грудня по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с (НМЯ1) 1-й рівень небезпечності, жовтий.