Майже 8 тисяч осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості від початку року

У січні - лютому 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,1 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,4 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 1,4 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 57,2%.

До уваги роботодавців, які застосовують працю іноземців та осіб без громадянства в Україні

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з 28 січня 2023 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 24 січня 2023 року № 68 «Про затвердження технічного опису, зразка бланка, форм заяв для отримання, внесення змін та продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні».