Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 03 лютого 2023 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання  для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої окремої земельної ділянки з кадастровим номером 2624086901:02:001:0089 площею 0,0424 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд в с.Фитьків, вул.С.Стрільців Балацко Марії Василівні.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 20 січня 2023 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання  для обговорення питання про затвердження змін до генплану с.Цуцилів  суміщеного з детальним планом території окремої окремої земельної ділянки з кадастровим номером 2624087001:02:002:0253, площею 0,5000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд в с.Цуцилів урочище "Лобище" Сікердею В.С.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 10 лютого 2022 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2054 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Солосів, вул. Незалежності, для Василінський Ярослав Володимирович.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 07 січня 2022 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Цуцилів, вул. О. Кобилянської, для Чумбей Катерина Володимирівна.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 4 січня 2022 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,3414 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул. Є.Пилип'юк, для Грицків Ігор Михайлович.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 13 грудня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1026 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул. Мазепи, для Дмитрук Юрія Миколайовича.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 25 жовтня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Цуцилів, вул. Мічуріна, для Шулятицького Степана Петровича.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 16 вересня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. Нова, для Бариляк Богдана Петрівна.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 12 липня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1646 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Перерісль, вул. Горобинова, для Втерковського Миколи Васильовича.