Національна програма залучення молоді до відновлення України

Мінмолодьспортом спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією. Програма здійснюється шляхом молодіжних обмінів, які залучатимуть молодь з різних областей України. Програма 2023 року зшиває всю країну, від Заходу до Сходу - 24 обміни, 24 громади, 3 хвилі відбору: - І хвиля обмінів - червень - липень (набір закрито); - ІІ хвиля обмінів - липень - серпень (набір закрито); - ІІІ хвиля обмінів - серпень – вересень. Ключова мета програми обмінів - об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни. Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів. Кожен день буде наповнений насиченими та цікавими активностями: відновлювальні роботи; командотворення; соціальна згуртованість; громадська участь; неформальні вечори (перегляд фільмів тощо); екскурсії по місцевості; смарт зустрічі тощо.

звіт про відзначення всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та  з метою підвищення обізнаності жителів Переріслянської громади щодо проблеми торгівлі людьми та прав осіб, постраждалих від торгівлі людьми, відділом соціального захисту населення спільно із КЗК «Переріслянський центр культури і дозвілля» проведено ряд  інформаційно-просвітницьких заходів, затверджених Розпорядженням сільського голови №55-Р від 17.07.2023р., а саме: