ВІДДІЛ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

27 Липня, 2021 р., 16:42
На даний час незахищеною категорією у будь-якій країні є діти, які проживають в сім'ях, що потребують допомоги від суспільства у вирішенні своїх проблем. Більшість таких сімей, як правило, перебувають у складному матеріальному, психологічному, емоційному становищі. Не бажаючи примиритися з реальністю, діти йдуть з рідних домівок. У значної частини з них фактично немає рідних сімей, оскільки батьки зловживають алкоголем, або перебувають у місцях позбавлення волі та ін.
27 Липня, 2021 р., 16:40
           Насильство є одним із засобів, що забезпечують панування однієї людини над іншою. Це такий примус, така шкода, які здійснюються поза волі тих, проти кого вони спрямовані.
26 Липня, 2021 р., 14:29
   Відповідно до Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя,  патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
01 Липня, 2021 р., 08:50
Відповідно до прийнятих 14 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України змін до Порядку призначення житлових субсидій та уточненнями в умовах призначення житлової субсидії від 19 травня поточного року змінено умови отримання субсидії з травня 2021 року.
29 Червня, 2021 р., 15:48
На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 26 квітня 2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», річного плану роботи Івано-Франківського обласного центру соціальних служб на 2021 рік 14-16 липня (I-VI модуль) і 19-21 липня (VII-X модуль) 2021 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.