Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право  безоплатно отримати всі види правових послуг!!!Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право  безоплатно отримати всі види правових послуг!!!

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право безоплатно отримати всі види правових послуг!!!Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право безоплатно отримати всі види правових послуг!!!

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (стаття 1 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству") .

У період з 25 листопада по 10 грудня традиційно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У період з 25 листопада по 10 грудня традиційно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян  та сотні державних і громадських організацій з більш, ніж 100 країн світу, активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про свої форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.