Цінова ситуація на споживчому ринку у грудні 2022 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у грудні 2022р. порівняно із листопадом 2022р. в області становила 0,9%, за рік у цілому – 26,3%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 0,7% та 26,6% відповідно.

Цінова ситуація на споживчому ринку у вересні 2022 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у вересні 2022р. порівняно із серпнем 2022р. в області становила 1,7%, з початку року – 21,5%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 1,9% та 21,8% відповідно.

Діяльність підприємств харчової промисловості Івано-Франківщини

Головне управління статистики інформує. Харчова промисловість є однією з важливих сфер економіки Івано-Франківщини, яка і в цей складний час продовжує задовольняти потреби як населення області так і інших регіонів                        у  продуктах харчування. Найпотужнішими підприємствами галузі виступають: з виробництва м’яса, м’ясних та ковбасних виробів – товариства з обмеженою відповідальністю  «Виробничо-комерційна фірма «Варто», «М’ясо-ІФ», «Іко-ІФ», «Приватне заготівельне виробничо-комерційне підприємство «Еліта»; молока та молочних продуктів – товариства з обмеженою відповідальністю «Городенківський сирзавод» та «Іва-Арт», товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський міськмолокозавод»; борошна та круп – товариства з обмеженою відповідальністю «Калуський комбінат хлібопродуктів» та «Зернопереробна компанія «ЮМАС», хліба та виробів хлібобулочних – товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат», товариства з обмеженою відповідальністю «Залізнична пекарня» та «Лігос», приватне підприємство «Коломийський хлібокомбінат», напоїв – товариства з обмеженою відповідальністю «Аріон» і «Тирлич», спільне українсько-польське підприємство «Галпласт»інших харчових продуктів – товариство з обмеженою відповідальністю «Імперово-Фудз». Протягом останніх років на підприємствах харчової промисловості спостерігалася тенденція уповільнення темпів виробництва. Зокрема, у 2021р. проти 2020р. індекс промислової продукції склав 88,2%, у т.ч. у виробництві молочних продуктів – 98,9%, напоїв – 91,1%, м’яса і м’ясних продуктів – 91%, інших харчових продуктів – 63,6%. Водночас зросло виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів на 9,2%, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості – на 13%, готових кормів для тварин  – на 28%.