Стан ринку послуг області у ІІІ кварталі 2021 року

Головне управління статистики інформує. Обсяг реалізованих послуг  підприємствами (юридичними особами) та їх відокремленими підрозділами, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг, у ІІІ кварталі 2021р.  склав 4398,1 млн.грн.

До Дня працівників статистики

Основним завданням державної статистики є забезпечення суспільства якісною, об’єктивною та доступною статистичною інформацією, що відповідає сучасним потребам та світовим стандартам в сфері збору та аналізу статистичних даних.

Демографічна ситуація в області у січні–вересні 2021 року

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 жовтня 2021 року становила 1355,1 тис. осіб, у тому числі у міській місцевості проживало 603,9 тис. осіб, у сільській – 751,2 тис. Упродовж січня–вересня 2021 року чисельність населення області зменшилась на 5968 осіб. Такі зміни відбулися за рахунок природного скорочення на 6723 особи, водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 755 осіб.

Найбільші партнери області у зовнішній торгівлі товарами у січні–вересні 2021 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2021р. обсяги як експорту так і імпорту товарів в області порівняно з відповідним періодом 2020р. збільшилися у 1,6 раза  і становили: експорту – 852,7 млн.дол. США, імпорту – 706,5 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 146,2 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,21.

Цінова ситуація на споживчому ринку у жовтні 2021 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у жовтні 2021р. порівняно із вереснем 2021р. як в області, так і в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,9%, з початку року – 8,4% та 8,5% відповідно.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–вересні 2021 року

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–вересні 2021р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 66,2 млрд.грн (у січні–вересні 2020р. – на 42,6 млрд.грн).