Виробництво будівельної продукції підприємствами  Івано-Франківської  області у 2021 році

Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської області у 2021 році

Головне управління статистики інформує. У  2021р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 4951,4 млн.грн                  або 1,9% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 11 місце  серед регіонів України.

Кількість та структура суб’єктів економіки області на 1 січня 2022 року

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 січня 2022 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області налічувалось 30205 юридичних осіб та 1567 суб’єктів економіки без статусу юридичної особи.

Цінова ситуація на споживчому ринку у грудні 2021 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у грудні 2021р. порівняно з листопадом 2021р. в області становила 1,0%, за рік у цілому – 10,2%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 0,6% та 10,0% відповідно.

Цінова ситуація на споживчому ринку у листопаді 2021 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у листопаді 2021р. порівняно з жовтнем 2021р. в області становила 0,7%, з початку року – 9,1%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 0,8% та 9,4% відповідно.