Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Щодо проходження періодичних медичних оглядів

У зв’язку з багаточисельними зверненнями про необхідність проходження періодичних медичних оглядів, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про наступне.

«Омікрон» атакує!

Симптоми «Омікрону» дуже схожі на ГРВІ, тому хворі часто їх плутають.

Вакцинуйтеся і захистіть себе та ближніх від COVID-19!

Як повідомив перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, станом на сьогоднішній ранок на  Сновщині  комунальним некомерційним підприємством «Сновський центр первинної медичної допомоги» щеплено 5896 осіб, що складає 31,5 % від всього населення громади.

Вакцинуйтеся вже сьогодні! COVID не обдурити

Кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає. Обманюючи себе, ми ризикуємо життям і здоров’ям та наражаємо на небезпеку своїх близьких. Адже COVID-19 не обдурити! Вакцинуйтеся вже сьогодні! Це врятує ваше життя та життя ваших рідних. Перелік контактів центрів/пунктів вакцинації на vaccination.covid19.gov.ua/list

Розширено перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19

З 31 січня 2022 року також набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

Держпродспоживслужба області  посилює контроль дотримання  карантинних обмежень

Держпродспоживслужба області посилює контроль дотримання карантинних обмежень

Минулої доби захворювання на  коронавірусну інфекцію в Україні  виявили у 32393 осіб, що є рекордною кількістю нових випадків зараження від початку пандемії, в  Івано-Франківській області зареєстровано 2862 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Щодо впровадження постанови Кабінету міністрів України № 954 від 13.09.2021р. та про зміни щодо COVID -сертифікатів

Головний державний санітарний лікар Дніпропетровської області Сергій Вальчук звернувся до населення області щодо необхідності вживати профілактичні заходи для запобігання інфікування та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та інформував про зміни в обмежувальних заходах, які впроваджуються постановою Кабінету міністрів України від 13.09.2021р.  № 954  20 вересня 2021 року, а також зміни щодо COVID-сертифікатів.