ОБОРОНА І МОБІЛІЗАЦІЙНА РОБОТА, НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ, ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

28 Липня, 2021 р., 08:59
Новий штам коронавірусу "Дельта плюс" виявили в Індії у квітні. Він прийшов на зміну штаму "Дельта", який охопив країну та розповсюдився далі по світу починаючи з жовтня 2020 року. Новий штам вже досягнув Європи та викликав неабияке занепокоєння експертів.

07 Липня, 2021 р., 10:11
Уважно слухайте інформацію, яка буде оголошуватися через засоби масової інформації; підготуйте та спакуйте в поліетіленові пакети документи, гроші, продукти харчування, воду із розрахунку на декілька діб, а також медикаменти та теплий одяг; перенесіть на верхні поверхи та горища будинків більш цінні речі та продовольство або підніміть на верхні полиці; відключіть у квартирі (будинку) газо-, електро-, водопостачання; вікна та двері помешкань щільно зачиніть; про отримане попередження сповістіть сусідів.

07 Липня, 2021 р., 10:11
Дії під час стихійного лиха:

Пам’ятайте!

24 Травня, 2021 р., 16:18
Під вибухопожежонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, здатні за певних умов або при дії на них – вибухати. Ознаки, за якими можна визначити предмет, як вибунебезпечний, є :

12 Травня, 2021 р., 16:05
Щорічно лісові пожежі завдають непоправного збитку природі і державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні та святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років. Великої шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі.

05 Травня, 2021 р., 14:19
У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

05 Квітня, 2021 р., 15:10
Шановні мешканці громади!