ОБОРОНА І МОБІЛІЗАЦІЙНА РОБОТА, НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ, ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

19 Квітня, 2022 р., 09:45
 Радіаційна аварія — подія, внаслідок якої втрачено контроль над ядерною установкою, джерелом іонізуючого випромінювання, і яка призводить або може призвести до радіаційного впливу на людей та навколишнє природне середовище, що перевищує допустимі межі, встановлені нормами, правилами і стандартами з безпеки (ст. 1 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» від 08.02.1995 № 39/95-ВР).

13 Квітня, 2022 р., 13:47
На підставі статті 27 Кодексу цивільного захисту України, Положення про добровільні формування цивільного захисту, з метою проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, на території нашої громади опрацьовується питання створення добровільного формування цивільного захисту для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов'язаних із проведенням воєнних дій та збройною агресією російської федерації проти України (розбір завалів, зруйнованого житла, споруд).
31 Березня, 2022 р., 09:06
Щороку з настанням весни значно зростає кількість пожеж на відкритих територіях через спалювання сухої трави. За останній тиждень на території громади Переріслянської сільської ради зафіксовано більше 10 пожеж сухостою та чагарників.

02 Березня, 2022 р., 13:24
Відповідно до Указу Президента України № 69/2022 «ПРО ЗАГАЛЬНУ МОБІЛІЗАЦІЮ» всім чоловікам Переріслянської територіальної громади (с. Перерісль, с. Гаврилівка, с. Фитьків, с. Волосів, с. Цуцилів) віком від 18 до 60 років негайно з'явитися у Надвірнянський РТЦК та СП для проходження медичного огляду за адресою:

26 Лютого, 2022 р., 20:30
« 101» « 102» повідомляє:
21 Лютого, 2022 р., 13:52
 22.02.2022 року відзначатиметься День цивільного захисту. В умовах військової агресії з боку Росії ми повинні бути готовими до рішучих дій та не піддаватися паніці.

16 Лютого, 2022 р., 10:18
ПУНКТ 1. ЯК ТА ДЕ ПІДГОТУВАТИ УКРИТТЯ

07 Лютого, 2022 р., 14:29

02 Лютого, 2022 р., 08:37