Секретар сільської ради

Гук Любов Георгіївна

Народилася 05 травня 1977 року у м. Львів Львівської області, Україна.

У 1994 році закінчила Переріслянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у с. Перерісль.

З 1994 року по 1999 рік навчалась в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу та здобула кваліфікацію інженера - геодезиста.

З 2004 року по 2007 рік навчалась в аспірантурі ІФНТУНГ на кафедрі геодезії.

В 2017 році вступила на навчання за державним замовленням за заочною формою до магістратури спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, де навчається до сьогодні.

З 1999 року по 2000 рік працювала спеціалістом-землевпорядником у Надвірнянському районному відділі земельних ресурсів.

У 2005-2006 роках – викладач Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу.

У 2007-2009 роках – інженер-геодезист приватного підприємства «Гео Плюс», м.Івано-Франківськ.

У 2015 році – спеціаліст землевпорядник Переріслянської сільської ради, с.Перерісль Надвірнянського району.

З 2015 року по даний час депутат Переріслянської сільської ради та секретар Переріслянської сільської ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Заміжня. Виховує трьох дітей.