Голова громади

Сільський голова

Молдавчук Володимир Іванович

Молдавчук Володимир Іванович, народився 4 жовтня 1972 року в с.Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області. Громадянин України.

У 1989 році закінчив дев’ять класів Переріслянської середньої школи і поступив до Коломийського медичного училища, яке закінчив у 1993 році по спеціальності «Лікувальна справа», отримав кваліфікацію – «Фельдшер». Був направлений до Івано-Франківської Обласної клінічної лікарні де відпрацював два роки  в опіковому відділенні.

В 2000 році закінчив Укртелерадіоінститут, м.Київ, за спеціальністю – «Журналіст телебачення та радіомовлення». Цього ж року був прийнятий на роботу до ТРК «Надвірна» на посаду головного редактора. В телерадіокомпанії пропрацював одинадцять років.

У 2007 році закінчив, з відзнакою, Надвірнянський коледж Національного транспортного університету за спеціальністю «Правознавство» і здобув кваліфікацію – «Юрист».

У 2012 році закінчив Український фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Економіка та підприємство», спеціалізація – «Фінанси і кредит».

З 2012 року  по 2020 працював в Первинній профспілковій організації, Нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз», ПАТ «Укрнафта». В 2019 році був нагороджений вищою профспілковою нагородою, нагрудним знаком, «Почесна відзнака Укрнафтогазпрофспілки».

У 2020 році був обраний Сільським головою Переріслянської територіальної громади.

Безпартійний. Двічі обирався депутатом Надвірнянської районної ради. Одружений. Має трьох доньок. Під судом та слідством не перебував.