Звіт депутата Переріслянської сільської ради Жидак Ірини Іванівни

за 2020-2021 роки

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую виборців четвертого  округу про свою депутатську діяльність протягом 2021 року після набуття повноважень депутата Переріслянської сільської ради.

Звітний період: грудень 2020 –грудень 2021 р.р..

Контактні дані: тел. +38-097-701-57-25, e-mail: zhidakirina@ukr.net

Адреса де здійснювала та здійснюю досі прийом громадян: с. Фитьків, вул. Січових Стрільців 52.

Прийом громадян здійснюється кожного вівторка і четверга з 12.00 до 12.30 год.

До складу депутатів Переріслянської сільської ради VIII-го скликання я була обрана 17 листопада  2020 року згідно рішення №2-1/2020 за поданням партії «Європейська Солідарність».

Із початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Переріслянської  сільської ради VIIІ скликання та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Згідно затвердженого графіку здійснюю прийом громадян, постійно спілкуюся з виборцями, внаслідок чого отримую звернення в усній, рідко в письмовій формі, на які невідкладно реагую. Для їх вирішення я зверталася до сільського голови та відповідних служб.

Як член фракції Європейська Солідарність Переріслянської сільської   відвідала п’ять засідань фракції на яких ініціювали звернення до сільського голови та депутатів сільської ради до сесії про розгляд наступних звернень:

- звернення Переріслянської сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, щодо сприяння Уповноваженому із захисту державної мови у здійсненні контролю за виконанням Закону України «Про забезпечення функціонування Української мови як державної»;

- депутатів Переріслянської сільської ради щодо зволікання з розслідуванням, встановленням та притягненням до відповідальності осіб, винних у зриві спецоперації з затримання «вагнерівців»;

- звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №87;

- звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, голови Верховної Ради України Прем’єр – міністра України щодо ситуації з переоформленням субсидій для населення;

- звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, голови Верховної Ради України Прем’єр – міністра України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування;

- звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Прем’єр – міністра України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами  на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах;

- звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, голови Верховної Ради України та Генерального прокурора України щодо результатів розслідування PandoraPapers.

Як депутат сільської ради подавала запити і звернення;

- берегоукріплення та очистки русла річки Бистриця;

- ремонту доріг місцевого значення в селі Фитьків;

- ремонт і відновлення освітлення вулиць села Фитьків;

- питання про окультурення могили воїнам УПА в селі Фитьків;

- забезпечення Амбулаторії ЗП-СМ с. Перерісль автомобілем.

Входжу до складу та є головою постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я та соціального захисту населення, фізичної культури та спорту.

Входжу до складу  комісії з питань захисту прав дитини Переріслянської сільської ради.

Протягом 2021 року відвідувала сесії сільської ради, та провела  усі засідання постійної комісії, приймала активну участь у обговореннях.

На сесіях Переріслянської сільської ради завжди відстоював інтереси жителів свого села  та територіальної громади.

Закликаю жителів до активної участі і житі громади.  Громадська участь є першочерговою запорукою побудови успішної громади. Громадяни мають право дати депутату доручення про необхідність вирішення певних проблем. Активна громада – активні депутати – активна влада. Тому закликаю Вас, користуйтесь усіма доступними механізмами участі громадян. Бо все, що стосується громади, потрібно робити з громадою.

Я завжди відкрита для діалогу, з увагою готова враховувати всі пропозиції жителів свого села та громади в цілому.