Що робиться в Громаді

06 Грудня, 2021 р., 15:44
Звіт Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
23 Листопада, 2021 р., 10:23
На пропозицію старости Василя Грицківа, щодо наведення порядку на кладовищі, були залучені небайдужі жителі села, депутати Переріслянської сільської ради, працівники КП «Лад-Ком» та Гаврилівського ліцею. На часі облаштування діючого кладовища та прибирання його територї від сміття.
17 Листопада, 2021 р., 13:51
За меценатства Івана Андрусяка в селі Гаврилівка на могилі борцям за вільну Україну було встановлено, а згодом освячений пам‘ятний хрест із нержавіючої сталі. Дякую за добрі справи всім причетним жителям села Гаврилівка!
28 Жовтня, 2021 р., 17:51
За підтримки жителів нашої громади - Іванчука Богдана та Гавриленко Степана, на укріплення берега р.Бистриця привезено декілька тон бетоно-кострукцій. Попереду ще дві аналогічних поставки. Такі роботи дадуть змогу убезпечити розмивання частини берега в період паводків та повеней. Окрема подяка Андрусишину Мирославу за допомогу у відвантаженні плит власним екскаватором. Щиро дякуємо Вам за проведену роботу, яку Ви зробиди без жодних коштів. Приємно коли люди вболівають за село і громаду.
13 Жовтня, 2021 р., 14:13
07.10.2021 року за ініціативи старости села Василя Грицківа, участі та допомоги комунального підприємства «Лад-ком» в с. Гаврилівка проведено капітальний ремонт кладки через річку Велесничка, яка з’єднує вулицю Луги з центральною частиною села вулиці Українська та значно допомагає учням Гаврилівського ліцею діставатися на навчання, а громадянам до торгових точок, пошти, тощо!