Переріслянська об'єднана територіальна громада

Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Депутати ОТГ

ГАРАЗДЮК Василь Дмитрович

Дата народження: 27.08.1958

Заступник голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Виборчий округ № 1  

с. Гаврилівка, вулиці: Верхня 23-77, Поперечна, Довбуша 11-66

Кількість виборців - 253

 


ГАЙДАШ Олександра Федорівна

Дата народження: 05.03.1970

Член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Виборчий округ № 2 

с. Гаврилівка, вулиці: Верхня 1-22, Довбуша 1-10, Шевченка

Кількість виборців - 216

 


МЕЛЬНИК Марія Василівна

Дата народження: 16.09.1963

Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Виборчий округ № 3 

с. Гаврилівка, вулиці: Українська 1-37, Перемоги, Героїв Небесної сотні 1-47,49,53-61, Прикарпатська 2,3,4 

Кількість виборців - 260

 


ОДОКІЙ Володимир Іванович

Дата народження: 04.06.1972

Член постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Виборчий округ № 5 

с. Гаврилівка, вулиці: Українська 69, 71, 73, 76а-79, 81-130, Героїв Небесної сотні 48, 48а, 50, 117, 146-181, Молодіжна

Кількість виборців - 262

 


СЛОБОДЯН Василь Васильович

Дата народження: 13.12.1981

Член постійної комісії з питань промисловості підприємства, сфери обслуговування, ЖКГ, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Виборчий округ № 6

с. Гаврилівка, вулиці: Українська 131-160, Прикарпатська 1-1б, 3а, 4б-36, Нижня 1-77

Кількість виборців - 280

 


БОЙКО Оксана Василівна

Дата народження: 27.11.1976

Голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Виборчий округ № 7

с. Гаврилівка, вулиці: Українська 161-208, Нижня 78-199, 

Кількість виборців - 241

 


ГІЛЬТАЙЧУК Мирослав Федорович

Дата народження: 29.01.1962

Член постійної комісії з питань промисловості підприємства, сфери обслуговування, ЖКГ, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Виборчий округ № 8

с. Гаврилівка, вулиці: Луги 17а,23а, 29-114, Українська 209-241

Кількість виборців - 221

 


ФЕДОРКО Микола Іванович

Дата народження: 18.06.1965

Голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності

Виборчий округ № 9 

с. Волосів, вулиці: Б.Хмельницького, Грушевського

Кількість виборців - 253

 


СТАНЧУК Людмила Олегівна

Дата народження:12.06.1986

Член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Виборчий округ № 10 

с. Волосів, вулиці: Мазепи, Перемоги, Нова, Залізнична

Кількість виборців - 204

 


КРАСІЛИЧ Олег Дмитрович

Дата народження: 14.03.1991

Член постійної комісії з питань промисловості підприємства, сфери обслуговування, ЖКГ, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Виборчий округ № 11 

с. Волосів, вулиці: Поломи, Січових Стрільців, Шевченка, Лесі Українки

Кількість виборців - 220

 


ПИЛИП'ЮК  Богдан Мирославович

Дата народження: 29.06.1973

Член постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності

Виборчий округ № 12 

с. Волосів, вулиці: С.Бандери, Франка

Кількість виборців - 220

 


УГРИНЧУК Андрій Романович

Дата народження: 29.06.1981

Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Виборчий округ № 13 

с. Волосів, вулиці: Миру, Лісова, Незалежності, 50-річчя УПА

Кількість виборців - 273

 


ДМИТРУК Іванна Іванівна

Дата народження: 25.11.1983

Заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Виборчий округ № 14 

с. Фитьків, вулиці: Нова, Лисенка, Молодіжна, Січових Стрільців 1-44

Кількість виборців - 228

 


СКІРБАШЕВСЬКИЙ Михайло Васильович

Дата народження: 17.03.1957

Заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Виборчий округ № 15  

с. Фитьків, вулиці: Січових Стрільців 44а-133, Є.Пилип'юк

Кількість виборців - 214 

 


ЖИДАК Ірина Іванівна

Дата народження: 15.01.1984

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Виборчий округ № 17 

с. Фитьків, вулиці: І.Павликевич, С.Бандери, Т.Шевченка, Стефаника, Н.Попович

Кількість виборців - 221

 


ЯВОРСЬКА Руслана Михайлівна

Дата народження: 27.08.1958

Член постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Виборчий округ № 18  

с. Фитьків, вулиці: Заріка, Лісова, Зелена

Кількість виборців - 227

 


АБРАТ Руслан Ярославович

Дата народження: 24.09.1987

Голова постійної комісії з питань промисловості підприємства, сфери обслуговування, ЖКГ, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Виборчий округ № 19  

с. Перерісль, вулиці: І.Богуна, пров. І.Богуна, Горобинова

Кількість виборців - 227

 


СОРОЧИНСЬКИЙ Богдан Іванович

Дата народження: 03.08.1954

Заступник голови постійної комісії з питань промисловості підприємства, сфери обслуговування, ЖКГ, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Виборчий округ № 20

с. Перерісль, вулиці: Нова, Гагаріна, Грушевського, Хутір

Кількість виборців - 206

 


ДАНИЛЮК Ірина Василівна

Дата народження: 08.04.1985

Член постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Виборчий округ № 21 

с. Перерісль, вулиці: Павліська, Л.Українки, пров.Спортивний, пров.Павліський

Кількість виборців - 221

 


ГУК Любов Георгіївна

Дата народження: 05.05.1977

Секретар Переріслянської сільської ради ОТГ

Виборчий округ № 22 

с. Перерісль, вулиці: Січових Стрільців, Стуса, Котляревського, Промислова

Кількість виборців - 222

 


КЛЮФІНСЬКИЙ Руслан Іванович

Дата народження: 27.06.1970

Член постійної комісії з питань промисловості підприємства, сфери обслуговування, ЖКГ, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Виборчий округ № 23 

с. Перерісль, вулиці: С.Бандери, Шевченка 2,4,6,8,10,12-12а, 14,16,18,20,22,24,26,28,28а,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82-135

Кількість виборців - 225

 


ЕРСТЕНЮК Іван Дмитрович

Дата народження: 18.01.1968

Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Виборчий округ № 24  

с. Перерісль, вулиці: Франка

Кількість виборців - 255

 


БОЙЧУК Андрій Богданович

Дата народження:13.07.1970

Член постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Виборчий округ № 25  

с. Перерісль, вулиці: Польова, Данилюка, Молодіжна 23-65, Шевченка 1,3,5-5а,7-7а,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57-57а,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,81, пров.Шевченка 

Кількість виборців - 195

 


РУБІНСЬКИЙ Михайло Михайлович

Дата народження: 16.11.1989

Голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Виборчий округ № 26 

с. Перерісль, вулиці: Лісова, Стефаника, Молодіжна 1-22, пров.Франка

Кількість виборців - 230

 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи користуєтесь Ви інформацією з нашого веб-сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь