Фото без опису

 

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую виборців першого округу про свою депутатську діяльність протягом 2021 року після набуття повноважень депутата та секретаря Переріслянської сільської ради.

Звітний період: грудень 2020 – грудень 2021р.р..

Контактні дані: тел. +38-097-444-16-11, e-mail: huklyubov@i.ua

Адреса де здійснювала та здійснюю досі прийом громадян: с. Перерісль, вул. Січових Стрільців, 20 (громадська приймальна відділу ЦНАП).

Прийом громадян здійснюється кожної середи з 13.00 до 14.00 год..

До складу депутатів Переріслянської сільської ради VIII -го скликання я була обрана 17 листопада  2020 року згідно рішення №2-1/2020 за поданням партії «Європейська Солідарність». Згідно рішення №5-1/2020 від 17 листопада  2020 року мене було обрано секретарем Переріслянської сільської ради. Згідно Протоколу № 1 засідання депутатської фракції ЄС Переріслянської сільської ради від 17 грудня 2020 року була обрана головою фракції ЄС. На сьогодні є членом партії «Європейська Солідарність».

Із початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Переріслянської сільської ради VIIІ скликання, посадовою інструкцією, затвердженою Переріслянським сільським головою В.Молдавчуком та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Згідно затвердженого графіку здійснюю прийом громадян, постійно спілкуюся з виборцями, внаслідок чого отримую звернення в усній, рідко в письмовій формі, на які невідкладно реагую. Для їх вирішення я зверталася до сільського голови та відповідних служб. Проблемні питання на моєму виборчому окрузі носять поточний характер і вирішуються в міру їх виникнення.

Один із основних обов’язків моєї діяльності, а особливо з головних напрямків роботи секретаря сільської ради є організація діяльності сільської ради - підготовка та проведення сесій.

 На сьогоднішній день мною, як секретарем сільської ради у відповідності до моїх посадових обов’язків було підготовлено 10 (десять) сесії сільської ради – 7 чергових (2 з яких по два пленарні засідання), 3 позачергові, на яких було прийнято 275 рішень.

Після прийняття рішень на пленарних засіданнях сесій у відповідний термін вказаний в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні», вони доводяться до виконавців та розміщуються на сайті сільської ради основні - на  дошці оголошень.

Як цього і вимагає Регламент, за звітний період усі засідання сесій сільської ради та постійних депутатських комісій проводилися відкрито. Було забезпечено право кожного громадянина бути присутнім на засіданнях, сільська рада не приймала жодного рішення про обмеження такого права. Гласність засідань сесій забезпечувалася шляхом надання можливості проведення у залі фотозапису, звукозапису, а, за рішенням ради, і відеозаписом; також висвітлення матеріалів роботи Ради, як вже зазначалося, на сайті сільської ради та в соціальних мережах, а основні - на  дошці оголошень.

Підготовлено 10 засідань виконавчого комітету сільської ради, на яких прийнято 120 рішень. Всі рішення, як вже зазначалося, висвітлені на сайті сільської ради та в соціальних мережах, а основні - на  дошці оголошень.

За звітній період мною, як новообраним депутатом, було відвідано:

- 12 травня 2021 року пройшла навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Робота із зверненням громадян у місцевих органах влади» в ІФОЦППК;

- 25-26 травня 2021 року пройшла навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Менеджмент та лідерство на публічній службі» в ІФОЦППК;

- 17-18 червня 2021 року пройшла навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Комунікативні технології у сфері публічного управління» в ІФОЦППК.

Як голова фракції Європейська Солідарність Переріслянської сільської ради провела п’ять засідань фракції на яких ініціювали звернення до сільського голови та депутатів сільської ради до сесії про розгляд наступних звернень:

 • звернення Переріслянської сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, щодо сприяння Уповноваженому із захисту державної мови у здійсненні контролю за виконанням Закону України «Про забезпечення функціонування Української мови як державної»;
 • депутатів Переріслянської сільської ради щодо зволікання з розслідуванням, встановленням та притягненням до відповідальності осіб, винних у зриві спецоперації з затримання «вагнерівців»;
 • звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №87;
 • звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, голови Верховної Ради України Прем’єр – міністра України щодо ситуації з переоформленням субсидій для населення;
 • звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, голови Верховної Ради України Прем’єр – міністра України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування;
 • звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Прем’єр – міністра України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами  на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах;
 • звернення депутатів Переріслянської сільської ради до Президента України, голови Верховної Ради України та Генерального прокурора України щодо результатів розслідування Pandora Papers.

Як депутат сільської ради подала:

- депутатський Запит депутату Верховної Ради України від Європейської солідарності Володимиру Михайловичу В'ятровичу «Щодо ремонту Будинку культури в селі Перерісль Надвірнянського району Івано-Франківської області»;

- депутатський Запит депутату Івано-Франківської обласної ради Сергію Ярославовичу Волошину «Щодо будівництва навчального корпусу Переріслянського ліцею в селі Перерісль Надвірнянського району Івано-Франківської області»;

 

- до сільського голови Володимира Івановича Молдавчука чотири звернення та запит:

 1. Щодо ремонту пішохідної кладки через р. Стримба в  селі Перерісль та виділення коштів на його здійснення.
 2. Щодо ремонту доріг місцевого значення в селі Перерісль та виділення коштів на його здійснення.
 3. Щодо вирішення питання про освітлення вулиць села Перерісль.
 4. Щодо питання про освітлення вулиці Січових Стрільців в селі Перерісль.
 5. Щодо будівництва навчального корпусу Переріслянського ліцею в селі Перерісль Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Як секретар сільської ради намагалася надавати методичну допомогу депутатам у виконанні їх депутатських повноважень, запитів та звернень.

 

Недоліки: недостатньо координую діяльність постійних комісій. Найважливіше завдання вбачаю у налагоджені тісної співпраці і конструктивної діяльності між депутатськими комісіями та відповідними службами, структурою виконавчого органу сільської ради, а також у консолідації депутатського корпусу задля виконання спільних завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування на благо наших виборців та нашої Переріслянської територіальної громади.

Звітуючи про зроблене, необхідно окреслити й питання, над якими необхідно працювати в подальшому.

Дуже важливо продовжити та активізувати роботу по більш широкому залученню громади до роботи в територіальній громаді на основі закріплених Статутом територіальної громади прав та можливостей. Для цього потрібно поглибити співпрацю з громадськістю ради. Слід звертати більше уваги роботі з молоддю, організовувати систематичні практичні зустрічі з Молодіжною радою громади, старшокласниками, іншими юнацькими організаціями. Велику зацікавленість у молоді викликає знайомство з системою місцевого самоврядування, з його можливостями щодо спільного вирішення проблем підростаючого покоління у селах. В громаді пройшли вибори депутатського складу молодіжного Парламенту. Можна вважати це початком активізації важливого напрямку роботи.

Депутатська діяльність – це робота з виборцями, людьми усіх категорій незалежно від віку, роду зайнятості, належності до партій або об’єднань, забезпечення своєчасного вирішення звернень та скарг жителів громади, вивчення причин, які породжують скарги, та внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Я завжди відкрита для діалогу, з увагою готова враховувати всі пропозиції жителів свого села та громади в цілому.