25 Лютого, 2022 р., 08:53

23 Лютого, 2022 р., 14:15

27 Січня, 2022 р., 11:24
  З 01.01.2022 року вступила в дію поновлена нормативна грошова оцінка земель населених пунктів с. Перерісль та с.Фитьків.
04 Січня, 2022 р., 09:00
Переріслянська сільська рада Надвірнянського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, завідувач сектору будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту та автошляхів :
23 Грудня, 2021 р., 15:07
Переріслянська сільська рада Надвірнянського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, головний спеціаліст відділу фінансів.
09 Грудня, 2021 р., 09:53
У вівторок 14 грудня 2021 року о 14.00 годині у адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ Переріслянської сільської ради. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.
26 Листопада, 2021 р., 10:15
У зв’язку з плановими роботами 01.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Перерісль (вул.Богуна, вул.В.Стуса, вул.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Нова, в ул.Павлівська, вул.Промислова, вул.С.Бандери, вул.Січ.Стрільц, вул.Шевченка, пров.І.Богуна, пров.Шевченка, вул.Горобина) - Цуцилів (вул.Б.Хмельн, вул.Братів Бойчуків, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Липова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шухевича, ур.Новопроектний, вул.Грушевського, вул.Новопроектна, вул.Петровських Братів, вул.С.Бандери, вул.Польова)
24 Листопада, 2021 р., 09:45
Завтра 25 листопада в 11:00 відбудеться урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Цуцилів за участі Народного депутата України Василя Вірастюка запрошуєм всіх бажаючих приєднатись до відкриття.