18 Лютого, 2019 р., 17:05
Шановні депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування Переріслянської сільської ради ОТГ!
10 Лютого, 2019 р., 21:44
У п'ятницю 22 лютого 2019 року в приміщенні адмінбудинку Переріслянської ОТГ відбудеться:
07 Лютого, 2019 р., 09:58
18 лютого о 10.00 год. Переріслянською сільською радою ОТГ спільно з представниками Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА та БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», у адмінбудинку Переріслянської сілььської ради ОТГ, буде проведена робоча зустріч з метою підвищення ефективності виконання державної політики з протидії торгівлі людьми.
22 Січня, 2019 р., 09:24
У СЕРЕДУ 30 СІЧНЯ 2019 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.
04 Січня, 2019 р., 08:40
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посади:
03 Січня, 2019 р., 17:00
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади, керуючись Положенням про громадський бюджет Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки, повідомляє наступне: 1. За підсумками голосування – встановлено:

20 Грудня, 2018 р., 09:00
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс