13 Серпня, 2019 р., 11:06
 Як захистити себе при купівлі товарів через  Інтернет?
06 Серпня, 2019 р., 14:41
Про кримінальну відповідальність неповнолітніх!
31 Липня, 2019 р., 10:04
Про процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців.
24 Липня, 2019 р., 14:10
Консультує Міністр юстиції Павло Петренко.
18 Липня, 2019 р., 16:12
Інформативне оголошення
09 Липня, 2019 р., 15:48
У ЧЕТВЕР 11 ЛИПНЯ 2019 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.
09 Липня, 2019 р., 15:00
04 Липня, 2019 р., 08:33
І знову цей Борщівник Сосновського. Крім шкоди для довкілля, ця рослина має надзвичайно небезпечний вплив на здоров’я людини, оскільки борщівник – це ОТРУЙНА РОСЛИНА, яка викликає важкі фотохімічні опіки. Переріслянська сільська рада ОТГ просить власників та орендарів земельних ділянок терміново приступити до знищення борщівника Сосновського.  Органи влади на усіх рівнях зобов’язані контролювати здійснення комплексу заходів боротьби з борщівником Сосновського та інших видів небезпечних рослин, дотримання земельного та природоохоронного законодавства відповідно Законів до України «Про захист рослин», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів». Землевласники і землекористувачі знають (зобов’язані знати!), що заходи боротьби з бур’янами, у тому числі борщівником Сосновського, підпадають під адміністративну відповідальність за ст. 52 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». У разі невжиття заходів накладається штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
25 Червня, 2019 р., 08:59
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посаду  провідного спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму – 1 (одна) особа.