Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

Відповідно до п. 8 Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р.  № 1173 Переріслянська сільська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

До відома орендарів земельних ділянок не сільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що належить їм на праві власності

З 01.01.2022 року вступила в дію поновлена нормативна грошова оцінка земель населених пунктів с. Перерісль та с.Фитьків.

Оголошено конкурс

Переріслянська сільська рада Надвірнянського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, завідувач сектору будівництва, архітектури, ЖКГ, транспорту та автошляхів :