05 Лютого, 2019 р., 16:34
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади ПОВТОРНО оголошує конкурс на посади:
22 Січня, 2019 р., 09:24
У СЕРЕДУ 30 СІЧНЯ 2019 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.
04 Січня, 2019 р., 08:40
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на посади:
03 Січня, 2019 р., 17:00
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади, керуючись Положенням про громадський бюджет Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки, повідомляє наступне: 1. За підсумками голосування – встановлено:

20 Грудня, 2018 р., 09:00
Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс
14 Грудня, 2018 р., 10:40
У ЧЕТВЕР 20 ГРУДНЯ 2018 РОКУ О 14.00 ГОДИНІ У АДМІНІСТРАТИВНОМУ ПРИМІЩЕННІ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ ОТГ.  ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ.
11 Грудня, 2018 р., 10:44
До участі запрошуються учасники бойових дій, ветерани зацікавлені у відкритті або розширенні власної справи, представники органів влади та державних структур, представники міжнародних фондів та неурядових організацій