ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

25 Травня, 2022 р., 14:18
На ранніх посадках картоплі та помідорів проходить живлення, спаровування та яйцекладка колорадського жука – інформують спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби області на підставі обстежень посадок даних  культур.
25 Травня, 2022 р., 14:16
Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття звертають увагу землекористувачів та власників присадибних ділянок: з початком цвітіння білої акації розпочався літ вишневої мухи.
25 Травня, 2022 р., 13:30
За офіційною інформацією від компетентного органу Великобританії Англія та Шотландія тимчасово призупинили комерційне переміщення котів, собак і тхорів з України, Республіки Білорусь, Республіки Польща та Румунія. Дане рішення набрало чинності з 13.04.2022 та продовжено до 09.07.2022.
20 Травня, 2022 р., 15:42
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 06.05.2022 р. №2022.2286-fup17 стосовно виявлення арахісового білка у харчовій добавці соєвий лецитин, що експортувалася з Нідерландів до України (отримувач: ТОВ «Cacaomill», вул. Гагаріна, 26, оф. 410. м. Бровари, Київська область, 07400 та ТОВ «Cacaomill» вул. Незалежності, 18, м. Бровари, Київська область, 07400).
20 Травня, 2022 р., 15:38
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.
19 Травня, 2022 р., 15:43
У квітні цього року набрали чинності положення наказу МОЗ України від 18.02.2022 р. № 341 «Про затвердження Змін до додатку 2 до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», зокрема в частині нормативів для питної води.
18 Травня, 2022 р., 16:15
Отримання високих урожаїв зернових колосових неможливе без ефективної системи захисту від бур'янів, хвороб і шкідників, як одного з найважливіших елементів технології.
18 Травня, 2022 р., 16:14
Останнім часом почастішали звернення споживачів до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  з питаннями щодо оплати житлово-комунальних послуг під час воєнного стану. Тож як споживачеві сплачувати за житлово-комунальні послуги  у цей час?
18 Травня, 2022 р., 15:46
14 травня 2022 року Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензинів у розмірі 33,36 грн/л та дизельного палива у розмірі 35,31 грн/л, з яких обчислюється  гранична ціна  реалізації палива на АЗС.