ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

22 Січня, 2021 р., 11:20
В  опублікованій 15.01.2021 року  на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області статті під назвою: «Встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу харчових продуктів» подана недостовірна інформація по масмедійному проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» про невідповідну продукцію ТДВ «Яготинський маслозавод» (07700, Київська область, м.Яготин, вул. Шевченка, 213).
22 Січня, 2021 р., 11:19
До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):
21 Січня, 2021 р., 11:28
Міністерство охорони здоров’я   наказом від 06.01.2021 р. № 6 внесло зміни до Переліку лікарських засобів, вартість яких повністю або частково відшкодовується за Програмою “Доступні ліки”, додавши 3 нових препарати.
20 Січня, 2021 р., 15:59
В 2020 році в Україні в рамках освітньої субвенції з державного бюджету було виділено 400 млн. грн.  для покращення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої освіти (згідно розпорядження КМУ від 27.11.2019 р. №1106-р).
20 Січня, 2021 р., 08:12
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечує спрощення зв'язку зі споживачами на місцевому рівні шляхом активної роботи консультаційних центрів на базі районних, міських управлінь та відділів.
20 Січня, 2021 р., 08:11
Кабмін вніс природний газ в перелік  товарів,  які мають істотну соціальну значущість,  затверджений   постановою від 22 квітня  2020 року №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення»
18 Січня, 2021 р., 11:55
До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF):
18 Січня, 2021 р., 10:32
Минулого тижня в управлінні фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн-нараду з фітосанітарними інспекторами щодо основних підсумків  діяльності у 2020 році.