ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

15 Квітня, 2021 р., 16:30
Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в господарстві СТзОВ «Котелеве» с. Котелеве Новоселицького району Чернівецької області зареєстровано випадок африканської чуми свиней  при дослідженні патологічного матеріалу від загиблих свійських свиней (Звіт про результати дослідження Івано-Франківської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 13.04.2021 № 000843 п.м./21).
12 Квітня, 2021 р., 14:44
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з  05 до 11 квітня 2021 року здійснили 2039 моніторингових відвідувань, виявлено 165 порушень (8%), складено 132 протоколи, винесено 65 приписів та пропозицій, направлено 12 листів в органи місцевого самоврядування, 4 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.
12 Квітня, 2021 р., 14:43
Івано-Франківщина перебувала в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 26 лютого 2021 року.  Станом на 09 квітня 2021 року в області вперше з кінця лютого усі шість індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням короновірусної інфекції уже не відповідали «червоному» рівню епіднебезпеки.
12 Квітня, 2021 р., 14:43
08 Квітня, 2021 р., 13:45
Спеціалісти державних установ ветеринарної медицини Івано-Франківщини з метою забезпечення благополуччя території області щодо інфекційних хвороб тварин, їх ранньої діагностики і профілактики, а також створення ефективного контролю за станом здоров’я тварин, проводять комплекс обов’язкових протиепізоотичних заходів
07 Квітня, 2021 р., 11:11
Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області протягом березня 2021 року провели  моніторинг обігу насіння і садивного матеріалу.
07 Квітня, 2021 р., 11:10
На виконання плану роботи на 2021 рік Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області  було проведено планову перевірку комунального підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території області.
02 Квітня, 2021 р., 15:34
Квітень це один з найбільш відповідальних місяців року. Це місяць сівби і вегетації більшості сільськогосподарських культур. Середньомісячна температура коливається в межах – плюс 5-10ºС. Водночас, невід’ємним супутником цього місяця є приморозки, як на поверхні грунту, так і в повітрі.
02 Квітня, 2021 р., 13:39
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу, що 31 березня завершився термін дії  постанови від 18 січня 2021 року, якою уряд запровадив граничну ціну на газ для населення в 6,99 грн. за кубометр (із 1 лютого по 31 березня 2021 року).
30 Березня, 2021 р., 16:22
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області закликає виробників рослинницької продукції, призначеної для продажу як для країн-членів ЄС, так і України, обмежити або взагалі відмовитися від використання препаратів, до складу яких входить діюча речовина хлорпірифос або хлорпірифос-метил.