ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

25 Жовтня, 2021 р., 08:20
21 жовтня 2021 року спеціалістами Городенківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-нараду із керівниками закладів громадського харчування Городенківської територіальної громади.
22 Жовтня, 2021 р., 08:32
Мед – це не просто смачний, але і дуже корисний продукт. Справжня його цінність криється у речовині натурального походження. Але для отримання великої кількості натурального продукту потрібні значні витрати. Тому недобросовісні торговці дуже часто вдаються до фальсифікації меду. Звичайний споживач розпізнати підробку не завжди здатний. Тож придбати справжній корисний продукт – справа зовсім не проста.
21 Жовтня, 2021 р., 08:20
В Івано-Франківській області налічується 175 стаціонарно неблагополучних населених пунктів щодо сибірки, де були у свій час зареєстровані спалахи захворювання.
20 Жовтня, 2021 р., 14:52
Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ собаки, який належав громадянину (собака нанесла покус власниці) м. Городенка Городенківської ОТГ Коломийського району Івано-Франківської області.
20 Жовтня, 2021 р., 08:17
З метою розробки прогнозу фітосанітарного стану агроценозів, визначення обсягів захисту посівів від шкідливих організмів та потреби у засобах захисту рослин на 2022 рік, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели ґрунтові розкопки та обстеження сільськогосподарських угідь на виявлення шкідливих організмів в базових та інших господарствах Івано-Франківської області.
20 Жовтня, 2021 р., 08:16
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 15.10.2021 р. № 2021.5575 стосовно виявлення Salmonella  Enteritidis у курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник:  Cedrob S.A. Ciechanow; місце зберігання:   AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукцію  надіслано до України у кількості 1600 кг  (отримувач:  ПМП «ВІНТЕР», вул. Лідавська,1 м. Луцьк  43000).
20 Жовтня, 2021 р., 08:15
З 18 жовтня 2021 року в Івано-Франківській області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. Ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні залишається  неблагополучною з тенденцією до погіршення. Значно зростають показники захворюваності, госпіталізації хворих, збільшується кількість летальних випадків.
18 Жовтня, 2021 р., 16:49
Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 11 до 17 жовтня 2021 року (із врахуванням вихідних днів)  здійснили 1368 моніторингових відвідувань, виявили 154 порушення (11%), склали 101 протокол, надали 75 пропозицій.
13 Жовтня, 2021 р., 15:27
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує: Прикарпаття продовжує перебувати в «жовтій» зоні епіднебезпеки, однак ситуація щодо поширення коронавірусної інфекції надзвичайно складна і загрозлива.