ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА

30 Липня, 2021 р., 13:55
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про подальші проведені заходи щодо невідповідної продукції – огірків з перевищеним вмістом нітратів, які  експортувались з Молдови.
30 Липня, 2021 р., 13:54
Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці, виявленої на території особистого селянського господарства, якою був нанесений покус людині смт. Більшівці Більшівцівської ОТГ Івано-Франківського району Івано-Франківської області.
30 Липня, 2021 р., 13:53
Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про заходи поводження з невідповідною продукцією згідно  повідомлення RASFF № 2021.3830 від 19.07.2021 р.
30 Липня, 2021 р., 13:52
Щоб запобігти харчовим отруєнням  та кишковим інфекційним захворюванням під час проведення Всеукраїнської  Патріаршої прощі  до Галицької Чудотворної Ікони Матері Божої, що в селі Крилос, варто подбати про своє харчування.
29 Липня, 2021 р., 15:23
Верховною Радою на останній сесії прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС».
29 Липня, 2021 р., 09:57
В 2 кварталі 2021 року  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено планові заходи державного нагляду (контролю) двох комунальних підприємства, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на предмет дотримання вимог порядку формування, встановлення та застосування  тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
28 Липня, 2021 р., 16:10
Експлуатаційний дозвіл повинні отримувати оператори ринку харчових продуктів, які здійснюють діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», далі – Закон.
23 Липня, 2021 р., 14:30
У зв’язку із реєстрацією захворювань дітей у відпочинкових закладах, які не мають права приймати для відпочинку дитячі організовані групи, Держпродспоживслужба Івано-Франківщини розпочала роботу щодо виявлення таких закладів шляхом проведення моніторингових обстежень.
23 Липня, 2021 р., 10:09
22 липня 2021 року о 15:30 год. до Яремчанського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли екстрені повідомлення про захворювання на гострий гастроентерит серед вихованців спортивних секцій, які прибули 17 липня на відпочинок до дитячого спортивного табору у с. Яблуниця, Поляницької ТГ  у відпочинковий комплекс «Таємниця Карпат».
21 Липня, 2021 р., 16:30
До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових  продуктів та кормів  RASFF від 19.07.2021р. № 2021.3830  стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що використовувалася  у морозиві, яке  експортувалось з Румунії (відправник: SC Macromex SRL.Campia-Turzil)  до України (отримувач: ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна, пр. Петра Григоренка,43, м.Київ).