Робочий візит на Городенківщину.

Дата: 10.02.2022 08:21

8 лютого 2022 року відбулась робоча поїздка до Городенківської громади. Метою поїздки було - запозичення досвіду у створенні господарства по вирощуванню ягідних культур. Власником господарства, яке відвідали депутати та деякі члени виконкому Переріслянської сільської ради, є Володимир Князевич. Він розповів про перспективи розвитку та напрямки співпраці, про культури, які вирощує, а їх в переліку чимало: лохина, малина, ожина, жимолость, полуниця, суниця, також лікарські трави. В склад робочої групи включено представників с.Волосів. Саме в цьому селі є намір побудувати виробничо-заготівельний комплекс і висадити кущі та ягоди. Депутати Переріслянської сільської ради М.Федорко, О. Передерій, Р. Федюк мали змогу зсередини побачити потужності комбінату і будуть співдоповідачами по цьому питанню перед депутатським складом. Староста села Л.Станчук та член виконкому А. Угринчук цікавилися юридичним аспектом співпраці, а сільський голова В.Молдавчук скрупульозно вивчав взаємодію керівництва з робітниками, заробітною платою та можливістю забезпечення робочими місцями місцеве населення Переріслянської громади. За попереднього підрахунку, при створенні підприємства на теренах громади, роботою буде забезпечено від 500 до 1000 осіб з пристойною платнею. До робочої поїздки долучився депутат Івано-Франківської обласної ради С.Волошин, який, власне, і подав ідею розвитку та освоєння Волосівських земель. Сподіваємося, що ми стоїмо на порозі важливих, позитивних, економічних зрушень в громаді.