Цінова ситуація на споживчому ринку у липні 2021 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в липні 2021р. порівняно з червнем 2021р. в області становила 0,4%, з початку року – 6,5%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території  Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 0,1% та 6,5% відповідно.

Характеристика домогосподарств Прикарпаття

Головне управління статистики інформує. За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, одним із завдань якого є спостереження за соціальними та демографічними характеристиками сімей, на Прикарпатті у           2021 році налічується 445 тис. домогосподарств, що становить 3% загальної  кількості в Україні. З їх числа 54% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. В обласному центрі мешкає 17% сімей області.

Що споживають на Прикарпатті?

Головне управління статистики інформує. У 2020р. в середньому одним жителем області більше, ніж роком раніше спожито молока та молочних продуктів на 8,6% (301 кг), овочів і баштанних продовольчих культур – на 6,8% (155 кг), яєць – на 4,5% (276 шт), риби і рибопродуктів – на 4,4% (9 кг), м’яса та м’ясопродуктів – на 2,3% (50 кг), олії – на 1,6% (13 кг), хлібних продуктів – на 1,1% (113 кг). Разом з тим, споживання  цукру зменшилось на 3,1% і склало 32 кг на одну особу за рік, картоплі – на 1,3% (187 кг),  плодів, ягід та винограду –  на 0,5% (54 кг).

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні–червні 2021 року

Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2021р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 41,6 млрд.грн, що становить 2,5% її загального обсягу по Україні.

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–червні 2021 року

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–червні 2021р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 41,6 млрд.грн (у січні–червні 2020р. – на 26,3 млрд.грн).

Будівництво на Прикарпатті

Головне управління статистики інформує. Будівництво, як вид діяльності, створює умови для  динамічного розвитку усіх галузей виробництва та забезпечує мешканців області новим комфортним житлом. Внесок будівельних підприємств у створення валової доданої вартості  області в останні три роки складає  3,6–4,5%.

Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської області у січні–червні 2021 року

Головне управління статистики інформує. У  січні–червні 2021р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 1485,1 млн.грн або 1,9% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла                   11 місце  серед регіонів України.