Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у 2021 році

Дата: 10.02.2022 10:43

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у 2021р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 97,4 млрд.грн (у 2020р. – на 61,4 млрд.грн).

У загальному обсязі реалізації 60,4% становила продукція підприємств переробної промисловості, 29,3% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 9,7% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,6% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

В обсязі реалізації продукції переробної галузі 89,4% забезпечили підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, машинобудування.

Частка області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,7%, що відповідає 9 місцю серед регіонів України. Питома вага реалізованої промислової продукції підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавних обсягах склала 25,5%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 6,5%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 6%, з добування сирої нафти та природного газу – 5,6%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 3,7%.