Цінова ситуація на споживчому ринку у червні 2022 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у червні 2022р. порівняно із травнем 2022р. як в області, так і в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 3,1%, з початку року – 16,6% та 17,4% відповідно.

Міграційні процеси в Івано-Франківській області у 2021 році

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. У  2021 році  на  Прикарпатті  всіма  міграційними  потоками  було  охоплено  14,5 тис. осіб, з них 68% – переміщувались в межах області, 27% – в інші регіони України, 5% – в інші держави. У розрахунку на 1000 осіб наявного населення області кількість прибулих склала 10,7 особи, кількість вибулих – 10,2 особи, міграційний приріст – 0,5 особи.

Підприємства та господарства населення: напрямки сільськогосподарської діяльності

Головне управління статистики інформує. Стабільне функціонування та розвиток сільського господарства регіону забезпечують виробники сільськогосподарської продукції –  підприємства  та господарства населення.

Кількість сільськогосподарських тварин в Івано-Франківській області на 1 січня 2022 року

У регіоні спостерігається зменшення поголів’я великої рогатої худоби, що є характерним і для держави в цілому. На 1 січня 2022р. у всіх категоріях сільськогосподарських виробників області нараховувалось: великої рогатої худоби – 110,2 тис. голів, що на  8,5% менше, ніж роком раніше, у т.ч. корів – 67,4 тис. голів (на 9,3% менше),  свиней – 287,5 тис. голів (на 6,1% менше), овець та кіз – 28,3 тис.голів (на 5,6% більше),  птиці – 4045,5 тис. голів (на 5,9% менше).

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами районів області у 2021 році

Головне управління статистики інформує. За 2021р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 97,4 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні.