ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
- СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ
- СОЦЗАХИСТ
До уваги внутрішньо переміщених осіб щодо проведення безкоштовних вебінарів та груп психологічної підтримки
Інформуємо, що ГО «Інститут психології здоров’я» проводить безкоштовні вебінари та групи психологічної підтримки (онлайн) для дітей та батьків, внутрішньо переміщених осіб.
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 16.02.2022 року під керівництвом сільського голови Володимира Молдавчука, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Переріслянської сільської ради.
Про навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі
На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 26 квітня 2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», річного плану роботи Івано-Франківського обласного центру соціальних служб на 2022 рік 28 лютого – 04 березня (I-X модуль) і 19-21 липня (VII-X модуль) 2021 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.
Нарада з питань соціального захисту населення
3 лютого працівники відділу у справах дітей та соціального захисту населення Переріслянської ТГ взяли участь в нараді у режимі zoom-конференції з актуальних питань соціального захисту населення із Департаментом соціальної політики облдержадміністрації за участі обласного центру соціальних служб.
Психологічна та правова допомога для ветеранів АТО / ООС
У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.
Контроль за додержанням права на захист від насильства дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вимагає посилити контроль за додержанням права на захист від насильства дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання.
Чат-бот «Залишайся в безпеці»
Міністерство соціальної політики в рамках проекту „Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Львівського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України презентує чат-бот з протидії торгівлі людьми „Залишайся в безпеці” (далі - чат-бот).
Міністерство соціальної політики як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми інформує.
У 2021 році в рамках проекту „Протидія торгівлі людьми в Україні”, який реалізується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції спільно з Мінсоцполітики за фінансуванням Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, проведено національне дослідження з питань міграції, торгівлі людьми та інших форм експлуатації мігрантів (далі - дослідження).
Дитяча бездоглядність та безпритульність
На даний час незахищеною категорією у будь-якій країні є діти, які проживають в сім'ях, що потребують допомоги від суспільства у вирішенні своїх проблем. Більшість таких сімей, як правило, перебувають у складному матеріальному, психологічному, емоційному становищі. Не бажаючи примиритися з реальністю, діти йдуть з рідних домівок. У значної частини з них фактично немає рідних сімей, оскільки батьки зловживають алкоголем, або перебувають у місцях позбавлення волі та ін.