Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.02.2022 10:18

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 16.02.2022 року під керівництвом сільського голови Володимира Молдавчука, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Переріслянської сільської ради.

На засіданні комісії розглядались питання про неналежне виконання батьками своїх батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей та переглянуто висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за 2021 рік, які перебувають на первинному обліку у Відділі.

Питання детально вивчене працівниками відділу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради, обговорене присутніми членами комісії, запрошеними працівниками відділу ювенальної превенції Надвірнянського РВП, керівництвом навчального закладу та родичами. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.