Про навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі

Дата: 10.02.2022 16:58

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», від 26 квітня 2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», річного плану роботи Івано-Франківського обласного центру соціальних служб на 2022 рік 28 лютого – 04 березня (I-X модуль) і 19-21 липня (VII-X модуль) 2021 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.

Підтвердити участь у заході та подати відповідні документи потрібно до 21 лютого 2022 року.

Звертаємо увагу на засоби індивідуального захисту, зокрема маски, які є обов’язковими для учасників під час проведення навчання.

Початок навчання 28 лютого 2022 року о 10.00 годині.

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу у справах дітей та соціального захисту населення Переріслянської сільської ради.