Нарада з питань соціального захисту населення

Дата: 07.02.2022 09:41

3 лютого працівники відділу у справах дітей та соціального захисту населення Переріслянської ТГ взяли участь в нараді у режимі zoom-конференції з актуальних питань соціального захисту населення із Департаментом соціальної політики облдержадміністрації за участі обласного центру соціальних служб.

На нараді розглядалися питання щодо організації надання адміністративних послуг соціального характеру та належної взаємодії між органами місцевого самоврядування, ЦНАП та органами соціального захисту населення районного рівня, контролю за цільовим використанням коштів, щодо виплати державної допомоги при народженні (усиновленні) дитини, організації оздоровлення та відпочинку дітей пільгової категорії в області та ряд інших питань.