Міністерство соціальної політики як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми інформує.

Дата: 20.12.2021 13:29

У 2021 році в рамках проекту „Протидія торгівлі людьми в Україні”, який реалізується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції спільно з Мінсоцполітики за фінансуванням Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, проведено національне дослідження з питань міграції, торгівлі людьми та інших форм експлуатації мігрантів (далі - дослідження).

Метою дослідження було оцінити масштаби зовнішньої та внутрішньої трудової міграції, поширеність торгівлі людьми, вплив пандемії COVID-19 на ситуацію міграції та торгівлі людьми, оцінити рівень уразливості українців до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та інших форм експлуатації, визначити рівень обізнаності населення про торгівлю людьми та розуміння такого явища.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОСЛІДЖЕННЯ