Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Цуцилів, вул. Мічуріна, для Шулятицького Степана Петровича.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради, в селі Цуцилів, по вул. Братів Бойчуків, 71А.

о 14:00 год. 25 жовтня 2021р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 18.10.2021 р.