Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,3414 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул. Є.Пилип'юк, для Грицків Ігор Михайлович.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному  приміщенні Переріслянської сільської ради, в селі Фитьків, по вул. Січових Стрільців, 52

о 14:00 год. 04.01.2022 р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 27.12.2021 р.