Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 12 липня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Перерісль, вул. Грушевського, 19, для Клюфінської Надії Михайлівни.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 05 липня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2442 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. Нова, для Лесюк Надії Миколаївни.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 05 липня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2440 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. Нова, для Гаманюк Романа Ігоровича.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 05 липня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2044 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Гаврилівка, вул. Українська, для Олійник Ірини Василівни.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 14 червня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2087 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Гаврилівка, вул. Українська, для Василишина Василя Васильовича.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 16 квітня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1250 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Цуцилів, вул. Кобилянської, для Карбашевської Ольги Миколаївни.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 05 квітня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. Бандери, для Колос Володимира Ігоровича.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 25 березня 2021 року

Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Фитьків, вул. Нова, для Скірбашевського Арсена Михайловича.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 04 лютого 2021 року

Переріслянська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. С.Бандери, для Багайлюк Ігора Івановича.