Переріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,1250 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Цуцилів, вул. Кобилянської, для Карбашевської Ольги Миколаївни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному  приміщенні Переріслянської сільської ради, в селі Цуцилів, по вул. Братів Бойчуків, 71 А

о 14:00 год. 16 квітня 2021р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту [email protected] до 12.04.2021 р.