Фото без описуПереріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2087 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Гаврилівка, вул. Українська, для Василишина Василя Васильовича.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради, в селі Гаврилівка, по вул. Українська, 82.

о 14:00 год. 14 червня 2021р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 07.06.2021 р.