Фото без описуПереріслянська сільська рада запрошує на громадські слухання для обговорення питання про затвердження детального плану території окремої земельної ділянки орієнтовною площею 0,2442 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Волосів, вул. Нова, для Лесюк Надії Миколаївни.

Громадські слухання відбудуться в адміністративному приміщенні Переріслянської сільської ради, в селі Волосів, по вул. Грушевського, 4.

о 14:00 год. 05 липня 2021р.

Письмові зауваження і пропозиції по даних питаннях можуть бути надані до Переріслянської сільської ради за адресою вул. Січових Стрільців 21, с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, 78420 або на електронну пошту rada-pererislj@ukr.net до 29.06.2021 р.