Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 27 грудня та протягом доби 28 грудня по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 23.12.2020 під керівництвом сільського голови Володимира Молдавчука, було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Переріслянської сільської ради.

У Новий рік без боргів: як прикарпатці розраховуються за спожитий газ

На Прикарпатті з початку осені спостерігається непроста ситуація з розрахунками побутових споживачів за природний газ. Боржником є кожен другий споживач енергоресурсу. Лише у грудні понад 60 тис клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» мають протерміновані платежі. Найбільше боржників серед жителів великих міст:  Івано-Франківськ, Коломия, Калуш. Загалом населення боргує компанії майже 472 млн грн, що на 36 млн більше у порівнянні з листопадом.

Скасування державного акту на право власності на земельну ділянку, у зв’язку із накладкою на іншу земельну ділянку

Скасування державного акту на право власності на земельну ділянку, у зв’язку із  накладкою на іншу земельну ділянку є одним з поширених запитань з якими звертаються клієнти до Надвірнянського бюро правової допомоги.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА 1 РІВНЯ НЕБЕЗПЕЧНОСТІ ПО ІВАНО-ФРАНКАІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15/08/05

До кінця дня 21 грудня та протягом ночі та ранку 22 грудня  по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 метрів. (НМЯ1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

До уваги суб’єктів господарювання!

Верховною Радою України 17.03.2020 року  прийнято закони України: – «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 530-IX) (зі змінами), згідно з яким на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (підпункт 4 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення»);

Як підприємцям отримати компенсацію за карантин

4 грудня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених із метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон). Цей Закон передбачає право на отримання застрахованою особою одноразової матеріальної допомоги у розмірі вісім тисяч гривень, тож наймані працівники та фізичні особи-підприємці зможуть скористатися такою допомогою від держави.

Вирубка ялинок до новорічних свят призводить до їх знищення

Держекоінспекція почала природоохоронну акцію «Новорічна ялинка – 2021», під час якої посилить контроль за легальною реалізацією ялинок спільно з правоохоронцями та органами місцевого самоврядування.

Як неповнолітнім особам укласти шлюб?

Відповідно до ч. 1 ст. 21 Сімейного кодексу України, шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану.