ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

16 лютого на високогір'ї Iвано-Франкiвської області, 16-17 лютого на високогір'ї Закарпатської області та у горах Львівської області утримається значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Штормове (метео) попередження.

У зв’язку зі снігопадами та хуртовинами 13-14 лютого у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

Про Порядок отримання матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України  в Івано-Франківській області

«Надвірнянське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  в Івано-Франківській області інформує страхувальників Надвірнянського району» про Порядок отримання матеріального забезпечення від Фонду:

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 04 лютого  по області та місту очікується посилення північно-західного вітру 25-30 м/с. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

Щодо проведення вебінарів для представників бізнесу

Щодо проведення вебінарів для представників бізнесу Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а саме: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається).

Співпраця відділу ЦНАП та служби зайнятості

1 лютого 2021 року Переріслянським сільським головою Володимиром Молдавчуком проведено робочу зустріч з директором Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Володимиром Петрішаком метою якої стало обговорення подальшої співпраці та підписання договору.

Штормове (метео) попередження.

У зв’язку з відлигою 23-24 сiчня у високогiр’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей очікується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ !!!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!