Попередження про зміну гідрологічного режиму

Дата: 29.07.2021 14:55

Штормове попередження: В другiй половинi доби 29 липня та протягом 30 липня на окремих гiрських притоках Днiстра і Прута очiкується формування швидкоплинних дощових паводків з підйомом рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 29 липня на 08:00 год. В мiсцях проходження значних дощів можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених ділянок, в горах iснує загроза утворення окремих селей (жовтий рiвень небезпеки).

Інформацію довести до відома місцевих органів влади, голів ОТГ та служб цивільного захисту.
         Визначити місця ймовірного підтоплення та здійснити оповіщення населення.
         Інформацію про ускладнення погодних умов, організувати через місцеві ЗМІ інформування населення про заходи безпеки та порядок дій під час ускладнення погодних умов.