Штормове (метео) попередження.

У зв’язку з відлигою, 22-25 сiчня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м над рiвнями 21 сiчня станом на 08.00, мiсцями льодохід, без негативних наслiдкiв. Протягом доби 22 січня по області та місту збережеться посилення південного вітру 15-20 м/с, на дорогах збережеться ожеледиця. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 21 січня  по області та місту очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с, на дорогах  збережеться ожеледиця. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

До відома жителів Переріслянської громади

Відповідно повідомлення Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, доводимо до відома жителів Переріслянської ОТГ, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2021 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового  і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населених пунктів села Перерісль та села Волосів Переріслянської сільської ради – проводяться лісогосподарські заходи, а саме:

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням протягом доби 20 січня по області та місту очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 17 січня на дорогах області та міста збережеться ожеледиця (НМЯ1) 1 рівень небезпечності,  жовтий.