Виїзний пункт консультування БПД в громадській приймальні відділу ЦНАП Переріслянської сільської ради

01 березня, в рамках реалізації Програми "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство", фахівці системи безоплатної правової допомоги відділу «Надвірнянське бюро правової допомоги» забезпечили роботу виїзного пункту консультування в громадській приймальні відділу ЦНАП Переріслянської сільської ради на тему: "Безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної та комунальної власності".

Звіт сільського голови за 100 днів роботи!

Останнім часом неофіційний звіт за 100 днів при владі став нормою. І хоча за цей період реально лише заглибитися в суть проблем, поставити перед собою цілі і напрацювати в загальних рисах шляхи їх досягнення, все ж він може стати маркером для громади – чи правильно ми рухаємося, чи є позитивні зрушення...

Про посилення охорони ранньоквітучих об'єктів рослинного світу

Рослини, які цвітуть навесні, завжди привертають до себе увагу своєю красою і тим, що це перші розквітлі рослини після довгої зими. На жаль, часто їх збирають, складаючи у букети напередодні весняних свят. Прикро, що на вулицях, ринках та трасах з’являться продавці червонокнижних весняних квітів. Люди добре знають якої шкоди завдають природі, але, з року в рік цим займаються і, що найсумніше, вчать цьому своїх дітей.

На Прикарпатті будуть посилені карантинні обмеження

В Івано-Франківській області залишається напружена ситуація щодо захворюваності на респіраторну інфекцію COVID-19. За минулу добу зареєстровано 515 хворих. У більшості лікарень області максимально зайняті ліжка, розгорнутий мобільний госпіталь.

Інформація для власників, орендарів та користувачів земельних ділянок

Кабінетом Міністрів України 22 липня 2020 року прийнято постанову № 650, якою затверджено Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, а також внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2004 року № 220.