Відповідно до п. 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587 (Із змінами) департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації до 15 жовтня 2021 року приймає документи від суб’єктів господарювання - юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, що проводять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства.

Суб'єктам господарювання на безповоротній основі надається компенсація витрат, здійснених у період з 01 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року на: придбання садивного матеріалу; проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення (далі - роботи): закупівлю техніки, механізмів та обладнання для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві.

Крім того, звертаємо увагу на те, то одноразово у 2021 році суб’єкти господарювання можуть отримати компенсацію за період з 2019 по 2020 роки за напрямами та у розмірі, визначеними підпунктами 1 і 2 пункту 4 та пунктом 5 вищезазначеного Порядку,

Для отримання компенсації витрат на садивний матеріал і проведені роботи за зазначений період суб’єктам господарювання необхідно подати пакет документів (підпункт 1 пункту 9 Порядку) в департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації До 01 вересня або 15 жовтня поточного року.

Просимо інформацію довести ' до суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території громади.

Документи приймають у департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Грушевського 21,7 поверх каб. 711.,

 

Телефон для довідок: (0342 55-20-57, 5519-07, 55-22-09)

 

Фото без опису