Надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

Дата: 11.08.2021 11:17

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106 (із змінами) "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств" департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації приймає документи за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

Дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається фермерським та сімейним фермерським господарствам' на безповоротній основі у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі 5 000 гривень, але не більше 250 000 гривень на одне господарство.

Граничний строк подання документів для отримання дотації за утримання корів - 31 серпня поточного року.

Зазначену інформацію просимо довести до відома фермерських та сімейних фермерських господарств, які здійснюють господарську діяльність на території громади.

Телефони для довідок:

сл. тел. (0342) 55-22-09, 55-21-63, моб.

тел. 050 202 88 63; 097 833 14 91).