Штормове (метео) попередження.

В найближчу дві години із збереженням до кінця дня 5 січня по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ1) 1 рівень небезпечності,  жовтий.

Посилання на онлайн-курс та методичні посібники для психологів, соціальних працівників та суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

У 2019 році Координатором проектів ОБСЕ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ».

Штормове (метео) попередження.

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 3 січня та вранці 4 січня по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 метрів. (НМЯ1) 1 рівень небезпечності,  жовтий.

Штормове (метео) попередження.

В другій половині дня 30 грудня та протягом ночі та ранку 31 грудня по області та місту очікується туман з видимістю 100-500 метрів. Протягом доби 31 грудня по області та місту очікується значний дощ, в горах з мокрим снігом. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Додаток "Статистика в смартфоні"

Державна служба статистики України запустила новий мобільний додаток «Статистика в смартфоні». Зараз додаток працює для операційної системи Android 4.1 та оновлених версій і безкоштовно доступний для завантаження на Google Play.

Штормове (метео) попередження.

До кінця доби 29 грудня та протягом доби 30 грудня по області та місту збережеться посилення південно-західного вітру 15-20 м/сек., в Карпатах 25-30 м/сек. (НМЯ 1) ( 1 рівень небезпечності, жовтий ).

Штормове (метео) попередження.

Протягом доби 29 грудня по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) ( 1 рівень небезпечності, жовтий).

Про впровадження послуги патронату над дитиною

В рамках впровадження деінституалізації Міністерством соціальної політики 16.03.2017 року затверджено постанову №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», де зазначені необхідність створення патронатних родин, визначено вимоги до патронатних вихователів, їх права, розмір грошового забезпечення та соціальної допомоги на влаштованих в сім’ї патронатних вихователів дітей.

ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" інформує про ціну на природний газ для побутових споживачів у січні 2021 р.

До уваги побутових споживачів - клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут"! Ціна природного газу для побутових споживачів у перший місяць нового року складатиме 9,887518 грн/м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,9394978 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 25 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).