Навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі

На виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 25.12.2015 № 47-2/2015 (п. 5.9), річного плану роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 07-11 грудня (І-VІІІ модуль) і 14 грудня (ІХ-Х модуль) 2020 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники, усиновлювачі.

Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

Задля підвищення обізнаності жителів громади з питань протидії домашньому насильству Переріслянська сільська рада ОТГ долучиться до проведення щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Штормове (метео) попередження

Протягом доби 23 листопада по області та місту очікується посилення західного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ1) 1-й рівень небезпечності, жовтий.

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ !

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи - ця дата пов’язана з початком Помаранчевої революції та революції Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. У ці непрості для Батьківщини часи, бажаємо миру і злагоди, сил і натхнення для побудови щасливого майбутнього. Адже кожен з нас — частка України, а разом ми — рушійна сила для змін на краще!      З Днем Гідності та Свободи! Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!              Слава Україні! Героям слава! З повагою, керівництво Переріслянської сільської ради ОТГ.

20 листопада - Всесвітній день дитини та Міжнародний день педіатра!

Погодьтесь, діти – це квіти життя. Немає нічого краще, дорожче та бажаніше в цілому світі, а ніж діти. Лише діти приносять в наше життя, щастя, радість та гармонію. Тільки діти вчать нас життєвої мудрості, дарують нам сенс у житті, живлять нас силою та енергією.       Термін «дитина» походить від латинського «infans», що означає «не в змозі говорити», і зазвичай відноситься до дітей віком від 1 до 12 місяців. «Новонароджений» – це немовля в перші 28 днів життя. Новонароджена дитина може бачити зелений і червоний кольори, але не бачить синього. Якщо у матері I група крові, у батька II, а дитина несподівано народжується з III, це зовсім не означає, що вона від іншого батька. Група крові дитини або збігається з групою когось з батьків, або дорівнює сумі їх груп крові.       Згідно з даними Державної служби статистики з початку 2020 року в Україні народилося 139 134 осіб (минулого року - 149 549). Зокрема, у Переріслянській громаді з початку 2020 року народилось 52 дитини і проживає близько 1710 дітей.

Надвірнянське відділення Фонду соціального страхування України рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню корона вірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Надвірнянське відділення наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.