Штормове (метео) попередження.

Вдень 05 жовтня по області та місту очікується значний дощ, гроза, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Затверджено нову уніфіковану форму акта державного нагляду у сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін

29 вересня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 26.08.2020 № 1637, зареєстрований в Мін’юсті 16.09.2020 р. за № 893/35176, яким затверджено уніфіковану форму акта, складеного за результатами проведення планової (позапланової) перевірки за дотриманням суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Штормове (метео) попередження.

01-03 жовтня на Днiстрi дiлянцi Галич-Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,7-1,3 м над рiвнями 01 жовтня  станом на 08.00 без негативних наслiдкiв. Вночі 02 жовтня в Карпатах очікується значний дощ.  (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий.

Яке майно не підлягає поділу?

Особиста приватна власність кожного із подружжя – це те майно, яке належить лише одному з подружжя і на яке не поширюється сімейно-правовий принцип спільності майна подружжя. Щодо цього майна кожен із подружжя має право самостійно здійснювати правомочності власника.

Чи можна повернути вже куплені лікарські засоби в аптеку?

Напевно, кожен, хто хоч раз купував ліки в аптеці, звертав увагу на оголошення про те, що придбані ліки поверненню не підлягають і подумки обурювався з цього приводу. Отже, давайте з’ясуємо, наскільки правомірними є подібного роду оголошення.

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття проводять  осінні ґрунтові розкопки та обстеження сільгоспугідь

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття проводять осінні ґрунтові розкопки та обстеження сільгоспугідь

Комплекс заходів на виявлення зараження сільськогосподарських угідь шкідниками та хворобами розпочато з 15 вересня. Проводяться вони (відповідно до Закону України «Про захист рослин») у базових та інших господарствах області з метою розробки прогнозу фітосанітарного стану агроценозів, визначення обсягів захисту посівів від шкідливих організмів та потреби у засобах захисту рослин на наступний рік.

Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації  дітей отримав від Держпродспоживслужби корисні подарунки

Івано-Франківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей отримав від Держпродспоживслужби корисні подарунки

З метою виявлення на ринку небезпечних непродовольчих товарів, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводить заходи державного ринкового нагляду та здійснює відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.