Штормове (метео) попередження

В другiй половинi 19 серпня та впродовж доби 20 серпня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 - 1,2 м над рiвнями 19 серпня станом на 08.00. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. 20-22 серпня на території області та міста збережеться 5-го класу (надзвичайно висока) пожежна небезпека. В найближчу годину і з збереженням до кінця дня 19 серпня по області та місту очікується значний дощ. 1 рівень небезпечності, жовтий.

Кабмін опублікував Постанову про умови карантину у серпні 2020 р.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОХ/Ю-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-Со/-2» передбачено, що з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОХ/Ю-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-Со/-2, з 1 серпня до 31 серпня 2020 року на території Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, І Іолтавської, Рівненської, Сумської, Тернопіл ьської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Києва, м. Севастополя (далі - регіони) установлено карантин, продовживши на всій території України дію карантину, встановленого постановами КМУ від 11.03. 2020 р. № 211 та від 20.05.2020 р. № 392.

Штормове (метео) попередження.

В найближчі три години із збереженням до кінця дня 18 серпня та протягом доби 19 серпня  на території області та міста очікуються грози, град,  шквалисте  посилення вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий).

Штормове (метео) попередження.

В найближчі три години із збереженням до кінця доби 17 серпня на території області та міста очікуються грози, град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий).