До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів:  небезпечна курятина з Польщі

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів: небезпечна курятина з Польщі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15 липня 2020 року № 2020.2632-fup7 стосовно виявлення Salmonella Enterica ser. Enteritidis (presence 25/g) і Enterica ser. Infantis (presence 25/g) в замороженому філе птиці, експортованому з Польщі  (виробник: Zaklad Krak-Tol Katarzyna і Artur Tolak Sp.j., Klaj; фермери: Krzystof Bajger, 19117183 Zgorsko; Aneta Sawczak, 12047183; Ferma Drobiu Konrad Janus, 12017175; Ferma Drodiu Anna Milas, 18037173 Zawierzbie ; Boczow Hodowla Drobiu Bogacz Rafal, 12637155 Tarnuw;  Leszek Blawut, 12094901, Zakliczyn Czechowka ), що експортувалися до країн Європи та України (LLC” N- Produkcion”, м. Львів, вул. Пасічна 93, “ Regional Trade” Compani LTD, м. Червоноград, вул. Львівська 51а).

Відповідальність за несплату податку на землю та/або нерухоме майно

Земельний податок у 2020 році мають сплачувати власники земельних ділянок (паїв) та постійні землекористувачі – фізичні та юридичні особи за 2019 рік, а податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – власники об’єктів нерухомості за 2019 рік.

В Україні встановлено нові правила карантину: місто Івано-Франківськ та Тисменицький  район потрапили до «помаранчевої»  зони

В Україні встановлено нові правила карантину: місто Івано-Франківськ та Тисменицький район потрапили до «помаранчевої» зони

З  01 серпня 2020 року набула чинності постанова КМУ від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно якої дія адаптивного карантину продовжується на всій території України з 01.08.2020 р. до 31.08.2020 р.

Безпечний літній відпочинок на воді

Із підвищенням температури повітря, багато громадян намагаються провести свій відпочинок поблизу води – на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Проте, відпочинок на воді приносить не лише задоволення, але й може закінчитись справжньою трагедією. Однією з причиною виникнення нещасних випадків є відсутність культури поведінки на воді та незнання елементарних правил поведінки.

«ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМЯТКИ» - СФОТОГРАФУЙ ПАМЯТКУ ДЛЯ ВІКІПЕДІЇ І ВИГРАЙ У КОНКУРСІ!

З 1 по 30 вересня поточного року триватиме щорічний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» - цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. За дев’ять років його проведення було завантажено понад 1,9 млн. фотографій. Цього року конкурс проходить у понад 50 країнах світу.