Робоча зустріч з начальником Надвірнянського сектору пробації Романом Кострибою

Дата: 13.04.2021 13:29

13.04.2021 в рамках налагодження співпраці між Надвірнянським міськрайонним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Переріслянською сільською радою, начальником Надвірнянського сектору пробації Романом Кострибою було проведено спільну робочу зустріч із головою Переріслянської сільської ради Володимиром Молдавчуком щодо роз’яснення повноважень уповноважених органів пробації та налагодження співпраці за напрямом пенітенціарна пробація.

Також обговорено можливості виділення коштів для потреб органу пробації затверджених цільовою програмою.

Окремо обговорено питання висвітлення діяльності органу пробації на офіційних веб-сайті Переріслянської сільської ради та організації волонтерської діяльності та її значення в підвищенні рівня безпеки громади.