Відповідно повідомлення Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, доводимо до відома жителів Переріслянської ОТГ, що згідно Переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2021 рік, погодженого ДП «Івано-Франківськлісозахист» та Івано-Франківським обласним управлінням лісового  і мисливського господарства в насадженнях агролісгоспу, що входять в межі або знаходяться за межами населених пунктів села Перерісль та села Волосів Переріслянської сільської ради – проводяться лісогосподарські заходи, а саме:

в селі Перерісль – санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв. 45 вид. 5 пл. 4,9 га; кв. 39 вид. 18 пл. 6,3 га; кв. 39 вид. 19 пл. 3,6 га;

в селі Волосів – санітарно вибіркове рубання буде проводитись в кв. 10 вид. 9,10 пл. 3,5 га.

Згідно інформації Надвірнянського спеціалізованого агролісгоспу, рубка буде проведена ними з дотриманням вимог «Санітарних правил в лісах України» та Закону України «Про тваринний світ».