Міжнародний кризовий центр для жінок з дітьми – «Місто добра»

З метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих, обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною – організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»:

«Надвірнянське відділення рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Надвірнянське відділення наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

«Івано-Франківськгаз Збут»  нагадує: тривалі борги за газ є підставою для припинення отримання субсидій

«Івано-Франківськгаз Збут» нагадує: тривалі борги за газ є підставою для припинення отримання субсидій

Станом на 16 листопада заборгованість мешканців Прикарпаття перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» за спожитий газ складає 436,24 млн грн. У порівнянні з вереснем ця цифра зросла на 87,9 млн грн.

Як почати свій бізнес в селі: кращі бізнес-ідеї

Ця стаття про ідеї для бізнесу в селі, присвячена жителям сільської місцевості, які бажають з нуля започаткувати власну справу та отримати хороший дохід. На перший погляд, бізнес в селі – це не вигідно, однак якщо використати хорошу бізнес-ідею, вас очікує солідний прибуток.

Заповіт, спадковий договір, договір дарування та договір довічного утримання- у чому різниця?

Заповіт, спадковий договір, договір дарування та договір довічного утримання – усі ці правочини є тотожними між собою у єдиному намірі власника відчужити майно на користь іншої особи за власним волевиявленням. Такі правочини потребують нотаріального посвідчення, крім деяких винятків за договором дарування (наприклад, дарування рухомих речей, предметів особистого користування тощо).

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» переходить на дистанційну роботу

У зв'язку з зростанням в Івано-Франківській області захворюваності на короновірусну інфекцію, відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", рішення Державної комісії ТЕБ та НС, яким м. Івано-Франківськ та Тисменецький район віднесено до «червоної зони» та з метою убезпечити численні захворюваннями серед працівників ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» підприємство переходить на дистанційний режим роботи.

Чи можливо стягнути аліменти з біологічного батька дитини, який не вписаний у свідоцтві про народження дитини як її батько?

Дуже часто звертаються громадяни до відділу Бюро , із запитанням: чи можливо стягнути аліменти з біологічного батька дитини, який не вписаний у свідоцтві про народження дитини як її батько?

Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

16 липня 2019 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відповідно до частини першої статті 49 зазначеного Закону з метою сприяння функціонуванню української мови як державної у визначених Законом сферах суспільного життя на всій території України діє Уповноважений із захисту державної мови. Завданнями Уповноваженого є захист української мови як державної, а також захист права громадян України на отримання державною мовою інформації та послуг у сферах суспільного життя, визначених Законом, усунення перешкод та обмежень у користуванні державною мовою.